kuriozitete

“E kam parë Encën në një hotel në Dubai me një arab” reagon këngëtarja

Enca Haxhia ka reaguar ndaj komentit të ndjekësit.
Enca Haxhia është emër mjaft i lakuar në shoubizin shqiptar, këngëtarja së fundi ka pranuar një koment nga një ndjekës i cili aludon se e ka parë atë me një arab në Dubai, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory komentin e ndjekësit dhe ka përgënjeshtruar një gjë të tillë duke thënë ‘Kur skan qa thonë më’.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar një vit më të frytshëm në 2020 me më shumë projekte muzikore.