Lajme

Xhensila Myrtezaj: E ardhmja varet nga ajo çfarë bëjmë në të tashmen

Xhensila Myrtezaj ka pozuar plot stil dhe pranë fotos i ka shkruar disa fjalë.

Këngëtarja e njohur shqitpare, Xhensila Myrtezaj, në llogarinë e saj në Instagram e ka ndarë një foto të re me ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka marrë vëmendjen me veshjen plot stil, mirëpo në sy ka rënë edhe thënja që e ka vendosur poshtë fotografisë.

“E ardhmja varet nga ajo çfarë bëjmë në të tashmen “, ka shkruar ajo./Lajmi.net/