kuriozitete

Ekskluzive: Kapen mat Tuna dhe Nora, pajtohen ish-kunatat (VIDEO)

Nora Istrefi dhe Tuna Sejdiu i kanë përmirësuar raportet.

Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi prej kohësh nuk i kishin raportet e mira me njëra-tjetrën, shkruan lajmi.net.

Madje, dy këngëtaret ishin kunata mes vete, e në ditëlindjen e djalit të Tunës, Tianit, Nora dhe Roberti kishin munguar.

Por, dy ish-kunatat kanë lënë pas ‘armiqësitë’, lajmi.net ka siguruar fotografi dhe video të dy artisteve, në shoqëri të njëra-tjetrës në një restaurant në Prishtinë.

Bashkë me Norën dhe Tunën ishte edhe dizajneri Valdrin Sahiti.

Kujtojmë se Nora Istrefi ka pak kohë që i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën. /Lajmi.net/

http://api.clevernt.com/bedca6b5-42ac-11ea-b3a2-2a8506f909e7/