Lajme

Mesazhi i Ramushit nga Parku i Gërmisë

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vendosur që në mëngjesin e së shtunës ta lë për disa çaste politikën dhe të merret me sport.

I veshur me brende të njohura të veshjeve sportive këtë vikend ai është parë duke vrapur në parkun e Gërmisë. Ndonëse në moshë, ai duket mjaftë në formë. “Mirëmëngjesi miq nga Parku i bukur i Gërmisë. Gati për fitoren e madhe të 6 tetorit!”, është shprehur Haradinaj. (INA)