Lajme

Ekskluzive (VIDEO) Pamjet e rr*ahjes ndërmjet Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Video ekskluzive të rr*ahjes mes kandidatëve për deputetë Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e cila ndodhi rreth tri javë më parë në Fushë Kosovë.

Përfaqësuesit e PSD-së dhe VV-së ishin përfshirë në pë*rleshje fizike pas një debati televiziv i cili ishte i shoqëruar me ten*sione ak*uza e of*endime ndaj njëri-tjetrit.

Dhu*na fi*zike mes Molliqajt e Abazit kishte eskaluar në korridorin e një kolegji teksa po dilnin nga studioja e improvizuar televizive ku po trasmetohej emisioni ndërsa e tërë ngjarja ëshë filmuar nga kamerat e sigurisë shkruan.