Breaking News

“Ne nuk e shohim virusin”/ Flet doktori që operoi vajzën me koronavirus: Shëndeti i pacientit është para shëndetit tonë

Një vajzë nga Lezha e konfirmuar me koronavirus bëri një operim për apandesit. Vajza u bë operacion tek spitali Shefqet Ndroqi.

Në Open në Top Channel foli doktori që kreu operacionin, doktor Ylber Vata i cili tha se i gjithë ekipi ishte në gatishmëri për të kryer operacionin.

“Duke qenë se ky ishte rasti i parë normalisht kishte interes publik dhe bënte lajm. Dua të falenderoj të gjithë ekipin që ishte i gatshëm për të kryer operacionin”- tha Vata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *